تکمیل اطلاعات حساب کاربری و احراز هویت در گیفت بارون

به دلیل حذف ارسال فیزیکی محصولات مجازی و تحویل آنی گیفت کارت، به دستور پلیس فتا برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان باید حساب کاربری شما برای اولین بار توسط مدیر سایت تایید شود و این کار تنها یک بار در سایت گیفت بارون انجام می‌گردد و بعد از آن، کاربر می‌تواند بلافاصله بعد از خرید، کد گیفت کارت خود را دریافت نماید؛ پس حتما برای تکمیل و تایید خرید، عملیات احراز هویت را از حساب کاربری خود انجام دهید.

همچنین دقت کنید که تمامی اطلاعات موجود در پروفایل باید به طور دقیق و صحیح وارد شود و به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید؛ چرا که این فروشگاه در قبال اطلاعات درج شده در حساب کاربری شما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

موارد مهم قبل از خرید محصولات دیجیتال

نکات مهمی که باید قبل از خرید به آن دقت کنید:

  • دقت کنید خریدهایی که در آن پرداختی بالایی صورت می‌گیرد و یا پشتیبانی اعلام می‌کند، نیاز به احراز هویت تصویری دارند.
  • با توجه به اینکه کد گیفت کارت بعد از خرید کاربر، در دسترس وی قرار گرفته و محرمانگی آن از بین می‌رود، حتما قبل از خرید، توضیحات هر محصول را به طور کامل مطالعه کرده و در خرید خود نهایت دقت را به عمل آورید، زیرا بعد از خرید، امکان بازگشت وجه و کنسل کردن خرید وجود ندارد.
  • قبل از خرید کردیت کارت مجازی (ویزا کارت مجازی، مسترکارت مجازی، گیفت کارت PayPal و…) حتما مطمئن شوید که سایت یا مرجعی که قصد دارید به وسیله‌ی آن کارت پرداخت مجازی از آن خرید کنید، از کردیت کارت انتخابی شما پشتیبانی کند. در صورت اشتباه در این زمینه، هزینه قابل عودت نخواهد بود و امکان لغو سفارش نیست.
  • حتما به واحد پول و همچنین کشور مربوط به گیفت کارت مدنظر خود دقت کنید تا به مشکلی بر نخورید.
  • برای فعالسازی و استفاده از بعضی اشتراک‌ها مانند اشتراک اسپاتیفای لازم است تا اطلاعات اکانت خود را در اختیار‌ کارشناسان ما قرار داده که آن‌ها اکانت شما را به اشتراک پریمیوم تبدیل کنند؛ پس همکاری لازم را در این زمینه انجام دهید.
  • دقت کنید تحویل بعضی از گیفت‌ کارت‌ها با تاخیر همراه است و باید صبوری بیشتری به خرج دهید.
  • مطابق قوانین جدید گوگل، اگر در هنگام استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و یا بعد از ردیم کردن آن و در حین خرید از پلی استور، خطای عدم مطابقت کشور را دریافت کردید، گیفت بارون مسئولیتی قبول نخواهد کرد؛ پس حتما به کشور گیفت کارت خریداری شده دقت کنید.
  • در صورتی ‌که کاربر با کلاهبرداری یا سایر جرایم رایانه‌ای و بدون اخذ مجوز، به ‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌ بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب گیفت بارون متحمل خسارت از جمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت ۱۰ برابر هزینه‌های صورت گرفته به گیفت بارون خواهد بود.
  • امکان بازگشت وجه شارژهای انجام ‌شده در کیف پول به‌ هیچ‌ وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول، تعهد به بازگشت وجه ظرف ۶ روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط بصورت شارژ کیف پول انجام‌ شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از گیفت بارون خریداری کند.
  • لطفا بعد از تحویل گیفت کارت یا اشتراک خریداری شده، حتما اطلاعات حساب کاربری خود (اکانت پلی استیشن، اکانت اسپاتیفای و …) را جهت امنیت بیشتر تغییر دهید.