ما کی هستیم؟

خرید آسان انواع گیفت کارت
لوگوی گیفت بارون – تجربه ای متفاوت از خرید گیفت کارت

 

سلام! شما اینجایید تا با گیفت بارون و تیمی که پشتش هست بیشتر آشنا شوید. ما یک تیم جوان و با انرژی هستیم که در حوزه ی وبسایت و نرم افزار فعالیت می کنیم. گیفت بارون یکی از پروژه های ماست؛ یک فروشگاه اینترنتی که در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد و از همان زمان، فروش انواع گیفت کارت را در دستور کار خود قرار داد.

هدف از راه اندازی گیفت بارون چه بود؟

از آنجا که امکان پرداخت در سایت ها، سرویس ها و اپلیکیشن های بین المللی نظیر گوگل پلی، اپ استور، آمازون و بسیاری سایت و سرویس دیگر برای بسیاری از مردم ایران امکان پذیر نیست، به این فکر افتادیم بستری فراهم کنیم که کاربران بتوانند نیاز خود به پرداخت در سرویس های مختلف را به وسیله ی گیفت کارت، رفع کنند.

ما در گیفت بارون قصد داریم انواع گیفت کارت ها و محصولات را پوشش دهیم. تلاش ما در مجموعه ی گیفت بارون همواره بر این بوده است که هر روز طیف وسیع تری از گیفت کارت ها را به کاربران عزیز ارائه دهیم. محصولات عرضه شده در Giftbaroon به طور مداوم بررسی و به روز رسانی می شوند. همچنین می کوشیم در کوتاه ترین زمان ممکن پس از اتمام موجودی، شارژ موجودی محصولات انجام شود.

چه محصولاتی در گیفت بارون عرضه می شوند؟

در حال حاضر در گیفت بارون این محصولات را ارائه می کنیم:

گیفت کارت ایکس باکسگیفت کارت پلی استیشنگیفت کارت استیماپل آیدی آمادهگیفت کارت آیتیونزاشتراک اپل موزیکگیفت کارت گوگل پلیروش های پرداخت (ویزا کارت وانیلاویزاکارت مجازیمسترکارت مجازی) – اکانت دولوپر گوگلاکانت دولوپر اپلاشتراک پریمیوم رادیوجواناشتراک اسپاتیفای پریمیوماشتراک نتفلیکسگیفت کارت نینتندوگیفت کارت فری فایرگیفت کارت روبلاکسگیفت کارت فورتنایتگیفت کارت ماینکرفتگیفت کارت پابجی موبایلگیفت کارت ریوت اکسسگیفت کارت بلیزارد بتل نتگیفت کارت لیگ آف لجندزگیفت کارت ریزر گلدشارژ CP کالاف دیوتی موبایلسکه لیگولایوالماس لایکیالماس بیگولایواشتراک تلگرام پریمیومشماره مجازی گوگل ویسگیفت کارت اسکایپگیفت کارت آمازونگیفت کارت هتلز دات کام و گیفت کارت هواوی (هواوی پوینت).

ما همواره می کوشیم به تنوع این لیست بیافزاییم و در کنار آن، فرآیند تهیه ی گیفت کارت را برای شما ساده و ساده تر کنیم.

ممنون که همراه مایید

به لطف خداوند یکتا گیفت بارون از روز تاسیس تا به امروز به گرمی مورد اقبال شما عزیزان قرار گرفت و توانست اعتماد روزافزون شما را کسب کند. هم اکنون نیز با توسعه‌ی تیم خود توانسته است محصولات متنوع تری را با فرآیند ساده تری در اختیار شما عزیزان قرار دهد و این روند هر روزه در حال بهبود و ارتقای کیفی می باشد.