رفع مسئولیت

خرید آسان انواع گیفت کارت
لوگوی گیفت بارون – تجربه ای متفاوت از خرید گیفت کارت

موارد زیر با هدف ایجاد شفافیت در روند سفارش و خرید و اطلاعات ارائه شده در وبسایت و همچنین رفع مسئولیت های ناشی از عدم کارکرد صحیح وبسایت، محصولات و یا کاربری مشتریان، تنظیم شده اند:

  1. تمامی گیفت کارت های ارائه شده در وبسایت گیفت بارون به لحاظ سلامت و کارآیی، اعتبار سنجی شده اند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص ردیم و استفاده کردن از گیفت کارت ها، مسئولیت و عواقب آن با شخص خریدار است.
  2. مسئولیت پشتیبانی محصولات ویزاکارت مجازی منوط به وضعیت مشخص شده ی آنها در وبسایت yourrewardcard.com به عنوان مرجع صدور ویزاکارت مجازی می باشد، این فروشگاه تنها در صورتی که مرجع یادشده مشکلی در وضعیت ویزاکارت گزارش دهد مسئولیت خواهد داشت.
  3. تمامی گیفت کارت های ارائه شده در گیفت بارون از جمله گیفت کارت های گوگل پلی، کاملا سالم و ایمن هستند. بنابراین با توجه به حساسیت های جدیدی که گوگل روی منطقه ی کاربران لحاظ کرده است، اگر در هنگام استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی یا بعد از ردیم کردن و خرید از پلی استور با خطای عدم مطابقت کشور مواجه شدید، گیفت بارون هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.
  4. با وجود این که اطلاعات منتشر شده در وب سایت گیفت بارون با حفظ حسن نیت و دقت در وثوق، تهیه شده است اما ممکن است در اطلاعات موجود و موارد ارسالی به هر دلیلی اشتباه رخ داده باشد.
  5. وبسایت گیفت بارون تمام اقدامات احتیاطی برای محافظت از وبسایت و اطلاعات آن (از قبیل محتوای وبسایت و اطلاعات کاربران) در قبال ویروس ها را انجام می دهد اما هیچ گاه نمی توان از این که تمامی اطلاعات، نرم افزارها و یا سایر موارد قابل دسترس از طریق صفحات وب، عاری از ویروس ها، کرم ها، تروجان و دیگر بد افزارها باشند اطمینان صد درصد داشت. به همین جهت حفاظت کاربر در مقابل موارد ذکر شده بر عهده ی خود او می‌باشد.
  6. انتشار محتوای موجود در وبسایت با مقاصد تجاری و حتی غیر تجاری ممنوع است. هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت گیفت بارون بدون ذکر منبع و کسب اجازه از گیفت بارون پیگرد قانونی خواهد داشت.
  7. گیفت بارون ممکن است در راستای مطابقت عملکرد با قوانین و مقررات کشور، اطلاعات کاربران مدنظر مراجع قانونی را با هدف کمک به جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع قضایی در اختیار نهادهای مرتبط قرار دهد.
  8. گیفت بارون به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند یا وابسته به ما هستند، تنها در چارچوب قوانین کشور اجازه ی استفاده و پردازش اطلاعات شخصی کاربران را می‌دهد.
  9. خرید از وبسایت گیفت بارون به منزله ی پذیرش تمام بند های این نوشته می باشد.