اکانت پلی استیشن چیست؟

 

اکانت PS به اکانتی گفته میشود که شما با استفاده از آن میتوانید  یک سری فعالیت های خاص مثل دانلود و اجرای بازی های مختلف انجام  دهید.در واقع اکانت ظرفیت پلی استیشن در واقع همان اکانت‌هایی هستند که بازی‌های مختلف به وسیله آن‌ها و به صورت دیجیتالی خریداری شده‌اند. با استفاده از این اکانت‌هاست که می‌توانید بازی‌های مختلف را روی کنسول دانلود کنید. در این شرایط نیازی به دیسک نخواهید داشت.

اکانت پلی استیشن برروی کنسول اجرا میشود وشما بااستفاده از ساختن اکانت به راحتی میتوانید به صورت مجازی و دیجیتالی اقدام به خرید بازی نمایید.

 

شارژ اکانت پلی استیشن با ویزا کارت

 

توجه داشته باشید که بدون داشتن اکانت نمیتوان بازی های آنلاین انجام داد. با استفاده از یک اکانت پلی استیشن شما می توانید حجم زیادی از بازی های مختلف را نگهداری کنید.همچنین ، بدون استفاده از اکانت، امکان دانلود بازی بر روی هارد کنسول وجود ندارد. در کل، اکانت پلی استیشن ابزاری مهم و کاربردی به حساب می آید که شما می توانید آن را در موقعیت های مختلف و برای فعالیت های متنوعی مورد استفاده قرار دهید.

چرا باید اکانت پلی استیشن شارژ شود؟

 

شما میتوانید اکانت PS را به صورت رایگان در هر زمان و بدون هیچمحدودیتی درست کنید اما برای شارژ کردن ، باید هزینهای بپردازید.با شارژ اکانت پلی استیشن شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید نسبت به خرید بازی های مختلف اقدام نمایید.همچنین ، می توانید نسبت به تجربه دمو های جدید و پیش خرید بازی ها نیز اقدام کنید.

پس شما برای انجام بازی های دیجیتالی و اینترنتی نیاز به شارژ کردن اکانت خود دارید.

 

روش های شارژ اکانت PS

 

روش های مختلفی برای شارژ کردن اکانت پلی استیشن خود وجود دارد که بهترین و مطمعن ترین روش استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت میبباشد. با استفاده از روش های پرداخت بین المللی، شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید نسبت به شارژ اکانت پلی استیشن خود اقدام نمایید؛البته این روش در مورد ایران صدق نمیکند و در ایران، کاربران به راحتی نمیتوانند به بانکهای بین المللی دسترسی داشته باشند. زیرا  ایران توسط بانک های بین المللی و سرویس پلی استیشن تحریم شده است.

روش بعدی ، خریدن گیفت کارت پلی استیشن و یا ویزا کارت میباشد.که باتوجه به قیمت و در دسترس بودن ، ویزا کارت گزینه بهتری میباشد؛البته به این نکته توجه کنید که خرید ویزا کارت باید از شرکت معتبر مثل گیفت بارون صورت گیردتا مبادا امنیت اکانت کاربر به خطر بیفتد.

 

آموزش شارژ اکانت PS با ویزا کارت

 

۱.ابتدا باید اکانت پلی استیشن خود را درست کنید.توجه داشته باشید که اینترنت شما حتما متصل باشد و vpn قوی باید در اختیار داشته باشید.

 

 

ورود به PS

۲.وارد اکانت پلی استیشن خود در مرورگر شوید و به تنظیمات مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

۳.گزینه Wallet را از منوی پایین و سمت چپ صفحه انتخاب نمایید.

 

انتخاب گزینه کیف پول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۴. روی گزینه Add a Credit/Debit Card کلیک نمایید. این گزینه زیر مجموعه روش های پرداختی می باشد.

 

۵.مشخصات کارت بانکی خود را برای شارژ اکانت پلی استیشن با ویزا کارت ثبت و در نهایت بر روی گزینه Save کلیک نمایید.

ثبت نهایی اطلاعات

 

کلام آخر

 

به همین راحتی شما میتوانید اکانت پلی استیشن خود را با ویزا کارت شارژ کنید.برای خرید ویزا کارت میتوانید به سایت گیفت بارون مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید