چگونه با قیمت ارزان هتل های خارجی را رزرو کنیم؟

 

این را میدانید که سایت های ایرانی فروش هتل اکثرا سود های کلانی برروی هتل های خود میگیرند.این سایت ها ، با خرید از سایت های خارجی و بین المللی فروش h مثل  hotels.com،booking،expedia،tripadvisor و …آنها را با قیمت زیاد به ما میفروشند.در واقع ، این سایت های ایرانی واسطه خرید ما از هتل های خارجی هستند.

 

Hotel

چگونه مامیتوانیم بدون واسطه و به طور مستقیم هتل های خارجی را رزرو کنیم ؟

 

ما میتوانیم با خرید گیفت کارت سایت رزرو هتل مدنظر خود و یا ویزاکارت بصورت خیلی آسان رزرو کنیم.مثلا با خرید گیفت کارت hotels.com میتوانیم از سایت hotels.com ، هتل رزرو کنیم.

 

 

مزایای خرید از سایت های خارجی رزرو hotel

 

  • تخفیفات باورنکردنی بعضی از هتل ها
  • تنوع هتل ها
  • وجود بوتیک هتل و یا هاستل
  • تنوع قیمت ها
  • پیشنهاد های ویژه به کاربران مثل تخفیف، اقامت رایگان، انتقال رایگان از فرودگاه
  • پشتیبانی سایت
  • امکان کنسل کردن بدون پرداخت جریمه
  • وجود بخش رزرو ماشین در بعضی از سایت ها
  • امکان رزرو هواپیما خارجی در بعضی از سایت ها

 

بهترین سایت های رزرو hotel خارجی کدامند ؟

 

hotels.com

booking

air anb

expedia

 

بوکینگ دات کام

سایت بوکینگ یکی از بزرگ ترین سایت ها برای رزرو هتل در جهان است. این سایت با میلیون ها دیدگاه ثبت شده از کاربران در رابطه با هتلها، پیدا کردن hotel مناسب را راحت تر کرده. به همین دلیل رزرو هتل از سایت booking با اطمینان خاطر بیشتری انجام می شود.

نکته ی قابل توجه در رابطه با خرید از سایت بوکینگ روند پرداخت هزینهhotel می باشد. هنگامی که شما از این سایت اتاق رزرو می کنید، سایت booking از شما اطلاعات کارت را دریافت می کند اما هزینه را همان لحظه دریافت نمی کند. یا چند روز بعد از حساب کسر می گردد یا از کاربر می خواهد که زمانی که به هتل رسید به صورت حضوری پرداخت کند. این حالت در برخی شرایط پیش می آید و بستگی به hotel یا زمان رزرو و عوامل دیگر دارد. مشکل این قضیه آنجاست که شاید مشتری به hotel مراجعه کند و متوجه شود که پول نقد کافی برای پرداخت هتل ندارد.

سایت هتلز دات کام

سایت Hotels.com نیز یکی سایت رزرو هتل خارجی معروف میباشد. اما این سایت مانند سایت بوکینگ دیدگاه های متعدد برای هتلها ندارد. اما برتری این سایت نسبت به بوکینگ نحوه پرداخت هزینه در این سایت می باشد. برخلاف سایت Booking، سایت هتلز همان لحظه هزینه اتاق را دریافت می کند. به علاوه این سایت سخت گیری کمتری روی پرداخت ها دارد.

 

سایت airbnb

airbnb پلتفرم کرایه خانه برای مدت محدود می باشد. این سایت با دو سایت رزروhotel خارجی قبلی تفاوت دارد. مهم ترین تفاوت این است که اجاره دهنده های اتاق هتلها نه بلکه افراد هستند. به این معنا که افراد اتاق های خالی که در خانه خود دارند برای کرایه به مدت محدود در اختیار مسافران می گذارند.

سایت های نام برده، سایت های معتبری هستند که کارشناسان این مجموعه به افرادی که تمایل به سفر به کشور های دیگر دارند، پیشنهاد می دهد.

سحن نهایی

 

ما در این مقاله به شما خرید و رزرو ارزان هتلهای خارجی و مزایای ان را یاد دادیم.شما میتوانید گیفت کارت hotels.com و یا ویزا و مستر کارت را با قیمت خیلی ارزان و به صورت مطمعن از سایت گیفت بارون خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید