بدون شک یکی از بارزترین ویژگی‌های Red Dead Redemption 2 واقع‌گرایی آن است. اما راه‌هایی برای Red Dead Redemption 3 وجود دارد تا این جنبه از بازی را بیش از پیش ارتقا دهد.با وجود اینکه بازی از نظر زیبایی شناسی بسیار واقعی است، اما چیز‌های انگشت شماری وجود دارد که بازیکنان را از تجربه خارج می‌کند. به عنوان یک بازی، محدودیت‌هایی از طرف سخت‌افزار و همچنین نیاز به سرگرم‌کننده بودن آن (که اغلب در نتیجه تعلیق ناباوری ایجاد می‌شود) وجود دارد. اولویت بندی‌ای که در بازی Red Dead Redemption 2 موجب اینگونه دیده شدن و حس کردن آن می‌شود ستودنی است اما وقتی عناوینی مانند بازی Horizon Zero Dawn، بازی The Witcher 3: Wild Hunt و بازی Spider-Man حس بهتری را در بازی کردن دارند، جای تعجب است که چرا استودیو به سختی تلاش داشته که بازی به واقع‌گرایی پایبند باشد. تنها راه‌ حل، بیشتر متمایل شدن به واقع‌گرایی است و چیز‌هایی وجود دارد که کمپانی Rockstar می‌تواند برای رسیدن به این هدف انجام دهد.

 

RDR3 می تواند از Red dead redemptin2 واقع گرایانه تر باشد.

 

اکر بخواهیم نگاهی به آثار منتشر شده از شرکت Rockstar داشته باشیم و به دنبال جاه‌طلبانه‌ترین ساخته آن برویم، همگی روی نام Red Dead Redemption 2 خواهیم ایستاد. این بازی در حدی به جزئیات داستانی و گرافیکی اهمیت می‌داد که در برخی مواقع تشخیص آن از دنیای واقعی سخت می‌شد. رد دد ردمپشن ۲ داستان خود را به گونه‌ای در طی ۶ چپتر مختلف تعریف می‌کند که پس از نمایش تیتراژ پایانی، تا مدت‌ها به یاد آن خواهید ماند.

با وجود اینکه بازی از نظر زیبایی شناسی بسیار واقعی است، اما چیز‌های انگشت شماری وجود دارد که بازیکنان را از تجربه خارج می‌کند. به عنوان یک بازی، محدودیت‌هایی از طرف سخت‌افزار و همچنین نیاز به سرگرم‌کننده بودن آن (که اغلب در نتیجه تعلیق ناباوری ایجاد می‌شود) وجود دارد. اولویت بندی‌ای که در بازی Red Dead Redemption 2 موجب اینگونه دیده شدن و حس کردن آن می‌شود ستودنی است اما وقتی عناوینی مانند بازی Horizon Zero Dawn، بازی The Witcher 3: Wild Hunt و بازی Spider-Man حس بهتری را در بازی کردن دارند، جای تعجب است که چرا استودیو به سختی تلاش داشته که بازی به واقع‌گرایی پایبند باشد. تنها راه‌ حل، بیشتر متمایل شدن به واقع‌گرایی است و چیز‌هایی وجود دارد که کمپانی Rockstar می‌تواند برای رسیدن به این هدف انجام دهد.

 

گاوچران‌های واقعی

 

 

در سری اول این بازی گاوچران ها جذاب نبودند.ساکنان آن مناطق کاملا معمولی بودند. سبک زندگی گاوچران‌ها به دور از هیجان و بیش‌تر برخورد‌های آن‌ها با قانون به دلیل شرایط  بد کاری‌شان بود نه به دلیل رفتار نادرست. در سری دوم به جزئیات بیشتری پرداخت شد و سری سوم این بازی واقع گرایانه تر میباشد.

 

فاسد شدن غذاها

 

فاسد شدن غذا

 

در کنار خوردن خوراک موجود در کمپ، Arthur در RDR2 می‌تواند با گوشتی که از طریق شکار به دست آورده غذا بپزد. غذا خوردن به بازیکنان کمک می‌کند تا نوارهای هسته‌ای Arthur را که به دلایل مختلف خالی می‌شوند، پر کنند. جمع کردن مواد غذایی می‌تواند ضروری باشد، خصوصا با توجه به اینکه می‌توانید وارد مبارزات طولانی شوید.در سری سوم این بازی ،اینگونه تعریف شده است که می‌تواند فاسد شدن غذا را به عنوان یک مکانیک معرفی کند.. غذای کنسرو شده می‌تواند عمر طولانی‌تری داشته باشد، اما گوشت‌های پخته شده کم کم فاسد شوند. افزودن این ویژگی می‌تواند بازیکنان را مجبور کند تا در پروسه آماده‌سازی خود دقت بیشتری به خرج دهند و بدون نگرانی وارد یک مبارزه نشوند.

 

کمپینگ زدن واقعی

 

 

کمپینگ یک ویژگی به درد بخور در Red Dead Redemption 2 است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا غذا بپزند، آیتم‌های شفابخش و مهمات بسازند و برای گذراندن زمان بخوابند. در حالی که بازیکنان می‌توانند هر جا که در طبیعت بخواهند چادر به‌پا کنند، برای Arthur منطقی نیست که در Roanoke Ridge کمپ بزند؛ چرا که گروه خطرناکی به نام Murfree Brood آن منطقه را به نام خود کرده است.

در سری های قبلی این بازی کمپینک اینگونه به بازیکن القا میکرد که  که کمپینگ فعالیتی آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده است.به همین منظور به علت آسان بودن کمپینک زدن ، کمپینگ از حالت واقعی خود بیرون می امد.در سری ۳ شما حتی خاموش شدن آتش بر اثر باران شدید را تجربه خواهید کرد.هم‌چنین بازی می‌تواند بازیکنان را مجبور به یافتن مکانی مناسب کند و آن‌ها را به صورت خودکار به مکانی تله‌پورت نکند.

 

سلاح های قابل حمل کم

 

 

در RDR2 سلاح های مختلفی ، قابل حمل بودند که بر اساس جهان واقعی طراحی شده‌اند و بازیکن می‌تواند آن‌ها را با روش‌های مختلف به دست آورد. این بازی هم‌چنین به بازیکن اجازه می‌دهد تا سلاح خود را به روش‌های مختلفی شخصی‌سازی کند و به آن ظاهر منحصر به فردی ببخشد.اگر در سری سوم واقع گرایی بیشتر باید باشد پس تعداد سلاح های قابل حمل کمتر باید باشد. این محدودیت می‌تواند بازیکنان را مجبور کند که انتخاب دقیق‌تری داشته باشند و با سلاح‌های بازی بیشتر آشنا شوند.

 

اسب سواری واقع گرایانه

 

اسب

 

در سری دوم ، تمرکز زیادی روی مراقبت از اسب‌ها دارد و به بازیکن اجازه می‌دهد تا به اسب خود دارو و غذا داده و او را تمیز کند. بازیکنان هم‌چنین می‌توانند با قوی‌تر کردن رابطه خود با اسب‌شان، به او حقه‌های جدیدی را یاد دهند و او را از فاصله طولانی‌تری صدا بزنند. پس باید در سری سوم انتظار بیشتری از واقعی بودن داشته باشیم .طوریکه اسب ها همانند بازیکن ها تشنه و گرسنه هم شوندبازیکنان می‌توانند مجبور به تعویض نعل‌های اسب پس از مدتی شوند. هم‌چنین مراقب نبودن به هنگام اسب‌سواری و تصادف با اسب می‌تواند منجر به صدمه دیدن رابطه بازیکن با اسب و اعتماد کمتر بین آن‌ها شود.

 

 

سخن نهایی

 

در این مقاله ، درباره ی سری سوم Red Dead Redemption صحبت کردیم. شما میتوانید گیفت کارت انواع بازی ها را همچنین گیفت کارت پلی استیشن را از سایت گیفت بارون خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید